PL-SOFT© Wszelkie prawa zastrzeżone. Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w tutaj

lek. Jolanta Tuszyńska i dr n. med. Henryk Tuszyński

Okulista-Kardiolog.pl

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, I i II stopień specjalizacji w zakresie okulistyki (oddział Okulistyczny Szpitala Miejskiego w Gdyni oraz Klinika Chorób Oczu Akademii Medycznej w Gdańsku).


W 1985 r. ukończyłam Wydział Lekarski w Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny).


Jestem specjalistą II stopnia w zakresie okulistyki od ponad 20 lat.


Pacjent to dla mnie nie tylko oczy, ale cały organizm. Zawsze podchodzę do leczenia moich pacjentów w sposób kompleksowy. Rozmawiając z pacjentem a następnie badając go, oceniam stan narządu wzroku oraz choroby ogólne, np. cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, czy choroby tarczycy.


Stawiam na profilaktykę. Jestem autorką programu profilaktycznego Miasta Gdyni, w zakresie wczesnego wykrywania jaskry, od wielu lat realizowanego i cieszącego się dużym zainteresowaniem pacjentów. Otrzymałam za to wyróżnienie Prezydenta Miasta Gdyni.


Szczególnie ważna jest dla mnie profilaktyka pracy przy komputerze.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, mam świetny kontakt z moimi pacjentami. Zawsze staram się, aby pacjent wychodził z gabinetu lekarskiego optymistycznie patrząc w swoją przyszłość oraz świadomy tego, że warto znaleźć porozumienie z własną chorobą.


Swoje kwalifikacje podnoszę regularnie uczestnicząc w szkoleniach, sympozjach oraz zjazdach. Ponadto od wielu lat jestem lekarzem orzecznikiem w Centrum Pomocy Rodzinie w Kartuzach.

OFERTA:


GABINET:

Wykorzystuję specjalistyczny sprzęt okulistyczny, pozwalający na pełną diagnostykę
i leczenie chorób oczu, w tym m.in.:


Wykształcenie

Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku

I stopień specjalizacji

Oddział Okulistyczny Szpitala Miejskiego w Gdyni

II stopień specjalizacji

Oddział Okulistyczny Szpitala Miejskiego w Gdyni oraz Klinik Chorób Oczu Akademii Medycznej w Gdańsku

lek. Jolanta Tuszyńska - okulista Gdynia, ul. Morska 149/1, tel. 605-667-987